Witaj w krainie zmysłowości


Masaże jakie mogą Państwo u nas wykonać to masaże powstałe z połączenia techniki masażu Tantrycznego, Lingam / Yoni oraz masażu Nuru (masaż ciałem). Pozwalają one na otworzenie umysłu i ciała na nowe doznania, pozwalają poczuć harmonie z własnym ciałem i zanurzyć się w świecie rozkoszy, zapominając o wszelakich ziemskich sprawach.

Masaż jest wykonywany na specjalnej macie do masażu, aby umożliwić jak najlepszy kontakt ciał i przejścia energii między nimi. Rytuał odbywa się przy relaksującej muzyce, która jeszcze bardziej pozwoli Ci się odprężyć i w pełni zrelaksować. Blask świec, muzyka oraz zapach olejków spowoduje, że przeniesiesz się w miejsce, w którym panuje pełna harmonia z duchem oraz ciałem, gdzie będziesz w spokoju mógł uwolnić swoją energie erotyczną i wyjść z masażu czując się jak nowo narodzony, pewniejszy siebie i gotowy do wszelkich działań.

Jak przebiega masaż?

Masażystka będzie powoli przesuwać swoje delikatne i ciepłe dłonie, zamoczone w profesjonalnym, gorącym olejku z góry na dół, po wszystkich strefach erogennych, napełniając Was energią. W dalszej części rytuału połączy Wasze ciała, poprzez masaż Nuru - masaż ciałem do ciała.

Dzięki rytuałowi masażu pozbędziesz się wszelkich blokad, które Cie ograniczają. Pozwolisz sobie otworzyć się na nowe doznania.

Po masażu zaczniesz inaczej patrzeć na problemy, które wcześniej Cię przerastały. Ukoisz nerwy i załagodzisz ból, zarówno wewnętrzny jak i ten zewnętrzny, gdyż masaż tantryczny również wpływa kojąco na Twoje mięśnie, działa rozluźniająco, przez co zniknie również ich ból i napięcie. Nuru masaż w naszym wykonaniu to prawdziwa uczta dla zmysłów.

* UWAGA: Salon Heaven Massage świadczy usługi z rodzaju masaży relaksacyjnych. Nie świadczymy żadnych usług seksualnych!

Zapraszamy na profesjonalny masaż tantryczny

W naszym salonie zawsze zostaniesz miło i ciepło ugoszczony przez nasze sympatyczne, młode i atrakcyjne masażystki.

Wszystkie nasze masażystki zostały dokładnie przeszkolone z wykonywanych masaży a niektóre z nich mają wykształcenie kierunkowe oraz są dyplomowanymi masażystkami.
W naszym zespole znajdują się masażystki z większym lub mniejszym doświadczeniem, z różną osobowością i różnym wyglądem.

Jeśli tylko chcesz umówić się na masaż do konkretnie którejś z naszych masażystek, poinformuj nas o tym na początku rezerwacji. Jeśli tylko w danej chwili będzie możliwość wyboru - pozostawimy go Tobie. :)

Opinia naszych klientów ma dla nas bardzo duże znaczenie, dlatego staramy się dołożyć wszelkich starań aby nasi pacjenci byli usatysfakcjonowani. Ciągle staramy się udoskonalać zarówno nasz salon jak i zespół. Dlatego jeżeli posiadasz jakiekolwiek sugestie, będziemy wdzięczni za podzielenie się nimi z nami, abyśmy mogli cały czas się rozwijać i udoskonalać dla Was. Dla stałych klientów posiadamy również promocje na kolejne masaże w naszym salonie.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji.
Pozdrawiamy, zespół Heaven Massage.